Zastępstwa w dniu 2018-10-22 - 2018-10-26
Małgorzata Czepiel / 2018-10-22 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 EG - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
2 3 HG - Matematyka, 3 Agnieszka Janusz-Szczytyńska zamiast 3EG
4 5 b - Matematyka, D12 Ewelina Kocój-Wójcik zamiast 7d
5 5 e - Matematyka, D12 Lucyna Swatek zamiast 3EG
       
Grażyna Kotulska / 2018-10-22 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
4 8 b - Fizyka, 13 Małgorzata Kuchciak  
5 8 a - Fizyka, 15 Aneta Wrońska-Jugo  
6 3 AG - Fizyka, 16 Anna Wicher  
7 3 GG - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Jolanta Krakowiak / 2018-10-22 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 a - Uczniowie przychodzą później    
2 5 e - Język angielski, A2 Zbigniew Jabłoński zamiast 7d
3 3 EG - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
       
Maria Kwiecień-Rawska / 2018-10-22 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
4 3 EG - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
5 3 GG - Język polski, 7 Mirosław Cebula zamiast 3EG
6 3 GG - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Marcin Płaneta / 2018-10-22 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
3 4 a - Wychowanie fizyczne, sgm2 Damian Blicharz  
5 4 b - Wychowanie fizyczne, sgm2 Michał Stępień  
6 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sgim1 Dariusz Hamera 3EG wycieczka, 3HG p. Hamera całość
7 Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, sgim1 Dariusz Hamera 3EG wycieczka, 3HG p. Hamera całość
       
Barbara Tatar / 2018-10-22 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
3 3 DG - Język polski, 2 Beata Śnieżek  
5 5 b - Język polski, D11 Renata Strojek zamiast 7d
6 7 ds - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
7 7 ds - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
       
Jolanta Tworek / 2018-10-22 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 b - Uczniowie przychodzą później    
2 4 fs - Przyroda, B1 Izabela Serafin-Rabowicz  
3 6 a - Przyroda, B1 Marcin Reguła zamiast 7d
4 4 c - Przyroda, B1 Patrycja Krakowiak za ostatnią lekcję
5 6 b - Przyroda, B1 Renata Łukaszek  
       
Damian Blicharz / 2018-10-23 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
3 5 e - Wychowanie fizyczne, sgd2 Anna Szczepanik  
4 7 a - Wychowanie fizyczne, sgd2 Mariola Rurarz  
5 6 e - Uczniowie zwolnieni do domu    
6 6 e - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Monika Czechura / 2018-10-23 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
2 5 d - Uczniowie przychodzą później    
5 8 c - Matematyka, 3 Katarzyna Kępińska-Polakowska  
       
Zbigniew Jabłoński / 2018-10-23 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
2 8 c - Wychowanie fizyczne, sgim1 Maria Kwiecień-Rawska  
3 8 ds - Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych, sgim1 Małgorzata Szaraniec  
4 8 ds - Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych, sgim1 Dariusz Hamera  
6 5 b - Wychowanie fizyczne, sgm1 Michał Stępień  
7 7 ds - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 7 ds - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Jarosław Jakubas / 2018-10-23 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
5 6 a(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
6 6 a(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 6 ds - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 6 ds - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Grażyna Kotulska / 2018-10-23 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 CG - Uczniowie przychodzą później    
2 3 GG - Fizyka, 13 Anna Wicher  
3 8 b - Fizyka, 11 Beata Śnieżek  
       
Jolanta Krakowiak / 2018-10-23 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 EG - Uczniowie przychodzą później    
2 8 b - Język angielski, 8 Katarzyna Kępińska-Polakowska  
3 8 a - Język angielski, 8 Lucyna Swatek  
5 5 e - Język angielski, A24 Barbara Kowal  
6 4 a - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Jolanta Tworek / 2018-10-23 wtorek
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 b - Uczniowie przychodzą później    
2 6 ds - Przyroda, B1 Małgorzata Kuchciak  
3 4 d - Przyroda, B1 Edyta Olszewska  
4 4 fs - Przyroda, B1 Krystyna Ujda  
5 4 e - Przyroda, B1 Renata Łukaszek  
       
Damian Blicharz / 2018-10-24 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 5 e - Uczniowie przychodzą później    
2 6 e - Wychowanie fizyczne, sgd2 Edyta Olszewska  
3 7 a - Wychowanie fizyczne, sgd2 Aneta Wrońska-Jugo  
       
Jolanta Chamera / 2018-10-24 środa
lekcja opis zastępca uwagi
3 4 a - Język polski, B4 Anna Szczepanik  
4 4 a - Język polski, B4 Krystyna Ujda  
       
Jarosław Jakubas / 2018-10-24 środa
lekcja opis zastępca uwagi
2 6 ds - Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych, sgd1 Jolanta Chamera  
3 6 ds - Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych, sgd1 Beata Śnieżek  
4 8 a - Wychowanie fizyczne, sgim1 Mariola Rurarz  
5 8 b - Wychowanie fizyczne, sgim1 Justyna Milarska  
6 8 c - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 8 c - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Monika Kazimierska-Partyka / 2018-10-24 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 BG - Uczniowie przychodzą później    
2 3 EG - Historia, 15 Bogusława Jasińska  
4 7 a - Historia, A2 Marcin Płaneta zamiast 4c
5 4 c - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
6 4 fs - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
       
Elżbieta Kłoda / 2018-10-24 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 5 d - Uczniowie przychodzą później    
2 4 fs - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
4 4 b - Plastyka, B24 Ewelina Kocój-Wójcik za ostatnią lekcję
       
Grażyna Kotulska / 2018-10-24 środa
lekcja opis zastępca uwagi
4 7 c - Fizyka, D11 Anetta Borkowska-Siudak  
5 7 b - Fizyka, D11 Zbigniew Wielgus  
6 7 a - Fizyka, D11 Lidia Łaba  
       
Jolanta Krakowiak / 2018-10-24 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 6 a(5) - Uczniowie przychodzą później   grupa p. Krakowiak 1 godz. później
2 4 a - Język angielski, B4 Justyna Milarska zamiast 4c
3 8 b - Język angielski, 8 Teresa Szlęzak  
4 3 EG - Język angielski, 8 Maria Kwiecień-Rawska  
6 8 a - Język angielski, 8 Marta Waszyńska  
       
Patrycja Młodawska / 2018-10-24 środa
lekcja opis zastępca uwagi
3 6 c - Wychowanie fizyczne, sgm2 Wacław Stefaniak zamiast 4f
4 4 fs - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
5 6 b - Wychowanie fizyczne, sgm1 Elżbieta Grzywna za nieobecny oddział
       
Izabela Serafin-Rabowicz / 2018-10-24 środa
lekcja opis zastępca uwagi
3 4 b - Matematyka, B2 Patrycja Krakowiak  
4 4 e - Godzina z wychowawcą, B2 Adam Rębisz  
5 4 e - Matematyka, B2 Krystyna Ujda  
6 3 BG - Matematyka, 13 Ewa Matejko  
       
Renata Strojek / 2018-10-24 środa
lekcja opis zastępca uwagi
2 7 ds - Matematyka, D13 Wacław Stefaniak  
3 5 fs - Matematyka, A2 Adam Rębisz  
       
Mariola Świąder / 2018-10-24 środa
lekcja opis zastępca uwagi
6 3 GG - Historia, 15 Maria Kwiecień-Rawska  
       
Jolanta Tworek / 2018-10-24 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 8 a - Uczniowie przychodzą później    
3 4 e - Przyroda, B1 Maria Gugała Chmiel zamiast 4c
4 6 b - Przyroda, B1 Maria Gugała Chmiel  
       
Jolanta Chamera / 2018-10-25 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
3 6 ds - Język polski, B4 Wacław Stefaniak  
4 4 a - Język polski, B4 Maria Gugała Chmiel  
6 7 a - Język polski, B4 Damian Blicharz  
7 7 c - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 7 c - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Grażyna Kotulska / 2018-10-25 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 8 a - Fizyka, 13 Marek Kosior  
       
Jolanta Krakowiak / 2018-10-25 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 6 a(5) - Uczniowie przychodzą później    
2 8 b - Język angielski, 8 Agnieszka Szczytyńska  
3 8 a - Język angielski, 8 Jarosław Jakubas  
       
Paweł Paradowski / 2018-10-25 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
3 7 c - Język angielski, B5 Teresa Szlęzak  
       
Renata Strojek / 2018-10-25 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 8 ds - Matematyka, 6 Beata Śnieżek  
2 8 a - Matematyka, 3 Jarosław Jakubas  
4 5 fs - Matematyka, D13 Patrycja Młodawska  
5 7 ds - Matematyka, D13 Edyta Olszewska  
6 7 b - Matematyka, D13 Michał Stępień  
       
Jolanta Tworek / 2018-10-25 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
5 6 a - Przyroda, B1 Krystyna Ujda  
6 6 ds - Przyroda, B1 Elżbieta Grzywna  
7 6 ds - Godzina z wychowawcą, B1 Anetta Borkowska-Siudak  
       
Jolanta Chamera / 2018-10-26 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
3 4 a - Uczniowie przychodzą później    
4 6 ds - Język polski, B4 Anetta Borkowska-Siudak  
5 7 c - Język polski, B4 Patrycja Młodawska  
6 7 c - Język polski, B4 Maria Gugała Chmiel  
7 7 a - Język polski, B4 Lidia Łaba  
       
Jarosław Jakubas / 2018-10-26 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
2 6 ds - Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych, sgd1 Damian Blicharz  
3 6 ds - Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych, sgd1 Damian Blicharz  
4 6 a(1) - Wychowanie fizyczne, sgd1 Michał Stępień  
5 8 b - Wychowanie fizyczne, sgim1 Małgorzata Szaraniec  
6 8 a - Wychowanie fizyczne, sgim1 Zbigniew Jabłoński  
       
Grażyna Kotulska / 2018-10-26 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 7 c - Uczniowie przychodzą później    
2 7 b - Fizyka, D11 Małgorzata Kuchciak  
3 7 a - Fizyka, D11 Anetta Borkowska-Siudak  
       
Jolanta Krakowiak / 2018-10-26 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 6 a(5) - Uczniowie przychodzą później    
2 4 a - Uczniowie przychodzą później    
3 5 e - Język angielski, A23 Zbigniew Wielgus  
       
Renata Strojek / 2018-10-26 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 7 b - Uczniowie przychodzą później    
3 5 fs - Matematyka, D22 Edyta Olszewska  
4 8 a - Matematyka, 3 Justyna Milarska  
5 8 ds - Matematyka, 3 Teresa Szlęzak  
       
Jolanta Tworek / 2018-10-26 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
2 6 b - Przyroda, B1 Joanna Cudak  
3 4 d - Przyroda, B1 Patrycja Krakowiak  
4 4 c - Przyroda, B1 Renata Łukaszek  
5 6 a - Przyroda, B1 Marta Waszyńska za ostatnią lekcję
6 6 ds - Przyroda, B1 Izabela Serafin-Rabowicz  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN