„Marzenia są po to, by je spełniać…”

basia13_02    Langson, nasz adoptowany przedszkolak, ukończył 7 lat. W prezencie otrzymał od nas piłkę nożną i słodycze, w przedszkolu natomiast zorganizowano po raz pierwszy – łącznie dla ponad 200 przedszkolaków – party urodzinowe. W Mpanshyi przebywają wolontariusze prowadzący Adopcję Serca, a wśród nich – Bernadeta Milewski, która napisała do nas. Publikujemy fragmenty jej listu fotorelację z Zambii, gdzie Bernadeta opisuje każdy dzień pobytu w Afryce.

Drodzy Rodzice Adopcyjni i Sympatycy Misji!

Pozdrawiam dziś Państwa ze słonecznej Mpanshyi, gdzie od kilku dni odbywa się dystrybucja zakupów. Dziękujemy pięknie za zamówienia dla dzieci. Miałam wyjątkową okazję widzieć, jak wiele znaczy dla rodzin Państwa pomoc. Zapraszam od dziś Państwa na naszą nową stronę internetową www.adopcjaserca.org, do kontaktu z nami, do odwiedzania bloga oraz strony na Facebooku. Dziękujemy z całego serca, że są Państwo z nami. Pragnę uspokoić Państwa i zapewnić, ze wszelkie zmiany związane ze stroną www nie wpływają na programy adopcyjne i pomocowe prowadzone w Zambii. Po powrocie planuję ponownie napisać do Państwa na temat własnych spostrzeżeń.

Z poważaniem,  Bernadeta Milewski

Zamieszczamy także kilka fotografii Langsona w towarzystwie mamy i malutkiej siostry.

basia13_01    basia13_03

{youtube}z9MAcg5VbfI{/youtube}