Napisz do Langsona!

langson_2013    Otrzymaliśmy od ojca Langsona Daki, list z podziękowaniem i zapewnieniem, że bardzo zależy mu na dalszej edukacji chłopca. Wy także możecie napisać do naszego podopiecznego, ponieważ już wkrótce do przedszkola w Mpanshya powędruje paczka z przyborami, kolorowankami i zeszytami. Krótkie listy, rysunki i pozdrowienia dla Langsona prosimy składać u pań - koordynatorek projektu: U. Misik-Pluty i M. Bryk. Możecie także przynosić cienkie zeszyty o kolorowych okładkach lub kolorowanki, pamiętając, że w Zambii sprawią one dzieciom wielką radość, ponieważ dostępne tam zeszyty mają szare okładki. 

    Zambijscy rodzice są przeważnie bardzo biedni i niewykształceni, a za przedszkola i szkoły – o ile w ogóle są one w ich okolicy – musieliby zapłacić. Stąd tak wielkie znaczenie programu Adopcja Serca i każdej złotówki, którą wpłacacie na ten cel. Dziękujemy!

    Zachęcamy do przeczytania listu, podyktowanego pracownikowi misji przez ojca Langsona, i obejrzenia przysłanej ostatnio fotografii chłopca. W misji przebywał niedawno wolontariusz z Polski.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Zambii.

Copyright © 2013 by Crow. All Rights Reserved.