Finał Światowych Rozgrywek Dzieci w Piłce Nożnej

120909_1m    W niedzielę 9 września uczniowie klasy 2 d: Karina Bojarska, Justyna Cebula, Daniel Gesing, Jakub Komsa, Mateusz Myszka, Michał Skrzypek i Tomasz Żądło pod opieką pani Moniki Kazimierskiej- Partyka wyjechali na wycieczkę na Stadion Narodowy w Warszawie, gdzie odbył się  Finał Światowych Rozgrywek Dzieci w Piłce Nożnej. Wydarzenie to zostało zorganizowane jest przez firmę Danone, jego ambasadorem jest francuski piłkarz Zinedine Zidane i corocznie odbywa się w różnych państwach.

Wyjazd został zorganizowany przez Tarnobrzeski Bank Żywności. Uczniowie kibicowali drużynom dziecięcym z całego świata, zwiedzili Stadion Narodowy i mogli wziąć udział w pikniku rodzinnym zorganizowanym przez firmę Danone.

120909_2m    120909_3m