Zbiórka żywności na potrzeby tarnobrzeżan

zb_zywnosci_1209m
    Ponownie wzięliśmy udział w akcji Tarnobrzeskiego Banku Żywności, namawiając do zakupu produktów na rzecz mieszkańców naszego miasta. W sobotę (29 września) dwie grupy wolontariuszy pracowały w sklepach sieci „Biedronka” przy ulicy Mikołaja Kopernika i przy placu Bartosza Głowackiego.

Cieszymy się, bowiem dzięki hojności tarnobrzeżan udało się zebrać wiele produktów, które wkrótce trafią do najbardziej potrzebujących. Serdecznie dziękujemy!

Młodzieżą opiekowały się panie: Maria Bryk i Izabela Serafin – Rabowicz, zaś w akcji wzięli udział uczniowie z klas:

• 1„g”- Aleksandra  Furtak, Agnieszka Dzierzkowska, Paulina Marczak, Paulina Rzemieniarz, Iwona Łubiarz, Katarzyna Pająk, Mateusz Niczyporuk, Piotr Depczyński, Paweł Gawroński, Jakub Motyka, Marcin Bańka;
  • 2„d”- Agnieszka Jędrzejowska, Maciej Sałata, Michał Skrzypek, Jakub Komsa, Daniel Gesing, Justyna Cebula, Laura Rębisz, Emilia Andreasik, Zuzanna Kucharzyk, Wiktoria Grad, Patryk Stadnik, Jagoda Siwiec, Katarzyna Kalicka;
  • 2„e”- Oliwia Buczyńska, Weronika Bednarska, Aleksandra Smykla, Anna Pieran, Mateusz Zygmunt, Radosław Przyłucki, Tomasz Badowski;
  • 3„b”- Klaudia Ciach, Julia Madej, Anna Szary, Daria  Pluta, Marcin Budziński, Michał Piotrowski, Konrad Kędziora.