Dzień Dziecka w przedszkolu w Mpanshya

langson_daka_m    Dzień Dziecka w przedszkolu Langsona dostarczył dzieciom wiele radości. Bernadeta Milewski wysłała do naszego gimnazjum  e-mail:

Drodzy Rodzice Adopcyjni!  Przesyłam dziś Państwu kilka zdjęć z obchodów Dnia Dziecka w Arce Noego. Mam nadzieję, że wywołają one uśmiech. Dziękuję w imieniu dzieci i nauczycielek, S. Faustyny i S. Józefy. Załączam też kilka zdjęć z malowania nowej klasy.

dd_zambia_01.jpgW uroczystościach Dnia Dziecka oraz malowaniu klasy bardzo pomogły dwie studentki medycyny z Anglii, które były wówczas na praktykach w Szpitalu św. Łukasza, przy którym działa nasza misja. Z całego serca dziękujemy Catherine i Bethany!

Z okazji dzisiejszego Dnia Ojca wszystkim Adopcyjnym Tatusiom składam najserdeczniejsze życzenia! Pozdrawiam Państwa gorąco, życzę wielu wzruszeń podczas oglądania zdjęć i dziękuję!