Adopcja na odległość – wieści z Zambii

Adopcja na odległość – wieści z Zambii.
Zakończyliśmy zbiórkę pieniędzy dla Langsona Daki, naszego podopie –cznego. Tym samym zabezpieczyliśmy jego podstawowe potrzeby na cały rok. Langson otrzymał od nas na urodziny prezent w postaci materaca do spania                i koca (50 USD). Rzeczy te są w Zambii wielkim skarbem. Wpłaciliśmy również 150 USD na całoroczne utrzymanie dziecka w przedszkolu, szczepienia, przybory szkolne, jedzenie itp. Dziękujemy w imieniu naszego „synka”!
Niedawno otrzymaliśmy e-mail od Bernadety Milewski, wolontariuszki prowadzącej Adopcję Grupową dzieci przedszkolnych. Oto jego treść.

auction    Zakończyliśmy zbiórkę pieniędzy dla Langsona Daki, naszego podopiecznego. Tym samym zabezpieczyliśmy jego podstawowe potrzeby na cały rok. Langson otrzymał od nas na urodziny prezent w postaci materaca do spania i koca (50 USD). Rzeczy te są w Zambii wielkim skarbem. Wpłaciliśmy również 150 USD na całoroczne utrzymanie dziecka w przedszkolu, szczepienia, przybory szkolne, jedzenie itp. Dziękujemy w imieniu naszego „synka”!

Oto jego treść:

Drodzy Rodzice Adopcyjni!

Dostałam właśnie dosyć dużo zdjęć z Zambii. Trudno mi odmówić Państwu przyjemności oglądania naszych przedszkolaków, więc przygotowałam dla Państwa prezentację, która, jak sądzę, bardzo Państwa wzruszy. Są w niej zdjęcia z przedszkola,  z przerw oraz z sadzenia cassavy w ogrodzie, który stworzyliśmy dla dzieci. Życzę miłego oglądania!

Już 6 maja rusza Wielka Aukcja Internetowa na Allegro, z której dochód przeznaczymy na wsparcie programu "Mamy dla Mam". Dziś załączam zdjęcie, na którym przedstawione są niektóre przedmioty, jakie udało nam się zgromadzić na aukcję. Przygotowaliśmy naprawdę interesującą  aukcję, wiec gorąco zachęcam do zrobienia na niej zakupów na Dzień Matki  i Dzień Dziecka (w ofercie będą nawet prezenty dla Państwa Adopcyjnych Dzieci).

Dziękuję Państwu z całego serca!!!!!! Bez Państwa nie byłoby tych uśmiechniętych dzieci. Dziś jestem bardzo wzruszona, więc powiem po prostu "Zikomo".

Z wdzięcznością, Bernadeta

Film z Zambii: http://www.youtube.com/watch?v=bfYIoCWMcgA