Finał XV edycji "Szlachetnej Paczki"

sz paczka 06    W piątek 11 grudnia zakończyliśmy udział w XV edycji akcji "Szlachetna paczka". Cała społeczność szkolna - uczniowie, rodzice i grono pedagogiczne - spisała się na medal. Przygotowaliśmy 15 paczek, w których znalazły się produkty spożywcze, artykuły chemiczne, odzież, pościel, artykuły gospodarstwa domowego oraz wymarzone przez dzieci upominki. W sobotę odbył się finał "Szlachetnej Paczki".

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy wsparli naszą akcję datkami złożonymi w czasie wywiadówki oraz indywidualnym sponsoringiem. Dziękujemy uczniom, którzy pospieszyli z pomocą i przynieśli do szkoły produkty żywnościowe, środki chemiczne, artykuły papiernicze, książki i zabawki.
Wszystkim, którzy okazali wielkie serce i włączyli się w akcję jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Warto pomagać!