Akcja charytatywna "Biegamy dla Kacperka"

rajd 2015    Uczniowie naszej szkoły, pod opieką pani Patrycji Młodawskiej i pani Anny Szczepanik przyłączają się do akcji charytatywnej "Biegamy dla Kacperka". Dzięki pokonanym kilometrom, biegiem, marszem lub marszobiegiem, pomagamy zebrać pieniążki dla niespełna dwuletniego Kacperka na protezę nóżki i rehabilitację. Zbiórka - rowerami, 11 czerwca (czwartek) o 10 rano pod dworcem PKS w Tarnobrzegu.

Wspólny przejazd nad Jezioro Tarnobrzeskie pod Marinę. Uczestników nieposiadających rowera, prosimy o przybycie pod Marinę o godzinie 10-20. Przypominamy, że uczestnicy akcji zwolnieni są z zajęć szkolnych!!! Wszystkich uczniów chcących wziąć udział w akcji serdecznie zapraszamy. Mile widziani są również rodzice chcący wspomóc naszą akcję.