Świąteczne wieści z Zambii

lagson daka & mother 2015    Langson Daka w grudniu ukończył pierwszą klasę szkoły podstawowej. Dzięki uczniom i nauczycielom naszego gimnazjum, chłopiec dostał wspaniały rower oraz inne drobne prezenty. Jako podziękowanie za okazane serce, otrzymaliśmy od Sióstr Boromeuszek i ich podopiecznych życzenia, a także rysunki wykonane przez dzieci uczestniczące w programie "Adopcja Serca".

Drodzy Rodzice Adopcyjni!

Dzisiaj będzie wyjątkowo krótki mail. Jako że zbliża się koniec roku, chciałam Państwu bardzo podziękować za ten wspólnie spędzony rok. Za to, co Państwo robią dla dzieci i dla Misji. Za każde wsparcie, za modlitwę, którą otaczają Państwo dzieci, wolontariuszy, Misję, za każdą wpłatę, za każdą wysłaną paczkę, za to, że Państwo są z Nami, bo bez Was nie byłoby programu. Dziękuję!
Przesyłam również Państwu życzenia świąteczne od Zgromadzenia Sióstr Boromeuszek oraz list od Siostry Józefy. Wraz z wolontariuszami Adopcji Serca dołączam się do życzeń Sióstr.
Zdrowych, Spokojnych, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych i Błogosławieństwa Bożego na Nowy Rok.

Nasze dzieci adopcyjne również przesyłają Państwu życzenia Wesołych Świąt :)

lagson daka1 2015   langson2 2015