Finał akcji "Szlachetna Paczka"

sz paczka 3    W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy akcję "Szlachetna paczka". Dziękujemy bardzo wszystkim rodzicom, którzy wsparli naszą akcję datkami złożonymi w czasie wywiadówki. Dziękujemy uczniom, którzy pospieszyli z pomocą i przynieśli do szkoły produkty żywnościowe i chemiczne. Cała społeczność szkolna spisała się na medal. Przygotowanych zostało 11 paczek, w których znalazły się produkty spożywcze, artykuły chemiczne, odzież, pościel, kołdry i koce oraz wymarzone przez dzieci upominki. W sobotę odbył się finał "Szlachetnej Paczki". Wolontariuszki z naszej szkoły uczestniczyły w przekazaniu darów do magazynu skąd paczki przewiezione zostały pod adres wybranej rodziny.

Wszystkim, którzy okazali wielkie serce i włączyli się w akcję jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Warto pomagać!

sz paczka 4   sz paczka 3

sz paczka 1   sz paczka 2