"Góra Grosza"

gora.grosza    W dniach 24.XI – 5.XII.2014r. przeprowadzona będzie XV edycja akcji Góry Grosza poprzez zbiórkę monet od 1 gr do 5 zł. Organizatorem  jest Towarzystwo Nasz Dom a patronat obejmuje Minister Edukacji Narodowej. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dla najbardziej potrzebujących Domów dla Dzieci, rodzinnych domów dziecka i zawodowych rodzin zastępczych. Towarzystwo nasz Dom utworzyło już kilkanaście takich domów i pomogło w utworzeniu kilkunastu kolejnych. W takich domach, w przeciwieństwie do wielu dużych instytucji, dzieci  znajdują uczucie, zrozumienie i efektywną pomoc dla siebie i własnych rodzin. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tej akcji i pomocy naszym koleżankom i kolegom.