Ci wspaniali nauczyciele i uczniowie Gimnazjum nr 3


langson2014 4    Miło nam poinformować, że dzięki hojności nauczycieli naszej szkoły w październiku został zakupiony rower dla Langsona Daki - ucznia 1 klasy zambijskiej szkoły podstawowej. Potrzebną na zakup kwotę 110 USD zgromadzono bardzo szybko i przesłano na konto misji. Mamy nadzieję, iż prezent dotrze jak najprędzej i spodoba się chłopcu.

    Przypominamy wszystkim, że od kilku lat nasza szkoła bierze udział w Adopcji Serca i wspiera finansowo rozwój 7 letniego Langsona Daki z Afryki. Obecnie gromadzimy fundusze na opłaty na nowy rok szkolny 2015.
Jest to możliwe m.in. dzięki zaangażowaniu uczniów Gimnazjum nr 3, którzy w ten sposób mają możliwość po raz kolejny udowodnić, że nie są obojętni na potrzeby innych ludzi.

 

Oto kilka nowych zdjęć z misji

 

langson2014 1   langson2014 2

langson2014 5   langson2014 3

Copyright © 2013 by Crow. All Rights Reserved.