Ubezpieczenie 2018/2019

Szanowni Rodzice,

Prezydium Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 10 w Tarnobrzegu na posiedzeniu, które odbyło się 12 września 2018 r., po przeanalizowaniu ofert ubezpieczenia NNW uczniów naszej szkoły, zarekomendowało dyrektorowi szkoły ofertę firmy GENERALI. W związku z tym przekazuję Państwu poniższe informacje.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia NNW

1. Składka wynosi 45 zł za rok.
2. Ochrona ubezpieczeniowa trwa od początku roku szkolnego.
3. Składkę należy opłacić u wychowawcy klasy w dniu wywiadówek, czyli 17, 18 i 19 września.
4. Tabela świadczeń oraz ogólne warunki ubezpieczenia będą dostępne w sekretariatach.
5. Rodzice, którzy nie zechcą skorzystać z wybranej oferty lub nie opłacą składki podczas wywiadówek, mogą ubezpieczyć swoje dzieci wedle własnego uznania gdziekolwiek indziej.
6. Szkody będzie można zgłaszać drogą elektroniczną lub skorzystać z pomocy agenta w szkole.

Z poważaniem,
Paweł Paradowski