Drodzy Uczniowie,Szanowni Rodzice,
Uprzejmie informuję, ze egzaminy klas ósmych odbędą się według wcześniej ustalonego harmonogramu. Pamiętajcie, uczniowie, o wszystkich "technicznych" ustaleniach, które nauczyciele przekazali Wam wcześniej. Dla porządku przypominam, że piszecie w budynku gimbazy, gdzie chodzicie w tym roku do szkoły. Życzę Wam powodzenia, trzymamy za Was kciuki.

Wszystkim Państwu zaś przypominam, że 15, 16 i 17 kwietnia są dniami dyrektorskimi - wolnymi od zajęć. Jeśli chodzi o strajk, to determinacja nauczycieli nie słabnie i nic na ten moment nie zmienia się w kwestii funkcjonowania szkoły. W dniach egzaminów, podobnie jak dzisiaj, nie jesteśmy w stanie zapewnić dzieciom opieki ze względu na zaangażowanie niestrajkujących nauczycieli w komisjach egzaminacyjnych.

Jeszcze raz dziękuję za Państwa solidarność, którą wielu z Was wyraża w rozmaity sposób. Przekazuję to nauczycielom, a to dodaje im sił.

Z wyrazami szacunku,
Paweł Paradowski