Ogólnoszkolna Rada Uczniowska

logo oruOgólnoszkolna Rada Uczniowska (w skrócie ORU) to my wszyscy! Nie zapominajmy o tym! To my mamy wpływ na to, czy nasza szkoła kipi życiem czy nie. Choć mamy nieograniczoną ilość obowiązków, to warto jednak poświęcić trochę czasu, aby zrobić coś dla uczniowskiej społeczności. Nie jesteśmy samowystarczalni, dlatego prosimy Was, Drodzy Uczniowie, o wsparcie i pomoc w naszych działaniach. Na stronie naszej szkoły systematycznie i rzetelnie umieszczamy informacje o naszych inicjatywach i przedsięwzięciach. Z otwartymi rękoma przyjmiemy zarówno błądzących, niedoświadczonych uczniów, jak również ludzi z gotowymi pomysłami.
A gdyby ktoś nie wiedział ... informujemy, że przewodniczącą ORU jest Dominika Korona, a zastępcą Wiktor Kuraś. Opiekunkami ORU są panie: Małgorzata Golonka, Monika Kazimierska-Partyka oraz Beata  Śnieżek.
Dla niewtajemniczonych zamieszczany poniżej kilka przydatnych informacji czym konkretnie się zajmujemy.

Działania ORU w roku szkolnym 2012/2013