Piotr Pasławski

pp4m

Nazywam się Piotr Pasławski. Jestem uczniem Gimnazjum nr 3. Moja pasja, to informatyka. Od lat odnoszę duże sukcesy w konkursach programistycznych na arenie międzynarodowej. Moja „kariera informatyczna” zaczęła się w trzeciej klasie szkoły podstawowej. Mając zaledwie 11 lat po raz pierwszy wziąłem udział w międzynarodowym konkursie w dziedzinie programowania. Konkursy programistyczne, w których uczestniczę, polegają na napisaniu programu komputerowego za pomocą narzędzia programistycznego Baltie. Zawodnicy konkursów pochodzą z Polski, Czech i Słowacji.

Dyplom z programu wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży "Nie zgubić talentu".

Do moich informatycznych osiągnięć należą:

• 2 miejsce w Międzynarodowym Twórczym Konkursie Programistycznym „Christmas 2014”;
  • 2 miejsce w Międzynarodowym Twórczym Konkursie Programistycznym „Creative Baltie 2014” (finał odbył się w Brnie);
  • 1 miejsce w Międzynarodowym Twórczym Konkursie Programistycznym „Wielkanoc 2014”;
  • 5 miejsce w krajowym etapie Międzynarodowego Konkursu Programistycznego „Baltie 2014” (etap odbył się w Gdańsku);
  • 1 miejsce w Międzynarodowym Twórczym Konkursie Programistycznym „Christmas 2013”;
  • 3 miejsce w Międzynarodowym Twórczym Konkursie Programistycznym „Creative Baltie 2013” (finał odbył się w Brnie);
  • 4 miejsce w Międzynarodowym Twórczym Konkursie Programistycznym „Christmas 2012”;
  • 5 miejsce w Międzynarodowym Twórczym Konkursie Programistycznym „Creative Baltie 2012” (finał w Brnie);
  • 1 miejsce w Międzynarodowym Twórczym Konkursie Programistycznym „Euro 2012”;
  • Udział w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym „Baltie 2010”;
  • 7 miejsce w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym „Ekspert 2010” (2 miejsce w Polsce).

Mam jeszcze wiele innych zainteresowań. Są nimi m.in. matematyka, fizyka, literatura, film.

W 2010r. wziąłem udział w konkursie filmowym „Dobij PETa”, a w 2014r. uczestniczyłem w V Festiwalu Filmoteki Szkolnej. W 2011r. zostałem laureatem konkursu literackiego „Tarnobrzeskie Straszony”, a moje opowiadanie „Zerojedynek” zostało opublikowane w formie książkowej.

W 2014r. otrzymałem Nagrodę Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych dla najzdolniejszej młodzieży województwa podkarpackiego. W 2015r. zostałem laureatem Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”.

Odnoszę sukcesy w nauce, zawsze mam wysoką średnią i wzorowe zachowanie.

W moich działaniach, cały czas wspierają mnie rodzice oraz moja siostra, która jest dla mnie autorytetem. Mam także wspaniałych nauczycieli, którym wiele zawdzięczam i wielu przyjaciół.

pp1m   pp3m