Piotr Lichota

plichota    Nazywam się Piotr Lichota. Jestem uczniem klasy III a. Interesuję się nauką, sportem, muzyką oraz literaturą. Ukończyłem Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w Tarnobrzegu. Trenuję kickboxing. W wolnych chwilach czytam książki, przede wszystkim fantastyczne.
    Lubię się uczyć. Szczególnie nauka matematyki i fizyki sprawia mi przyjemność. Interesuję się także językami obcymi i historią. Swoją przyszłość wiążę z przedmiotami ścisłymi. Jestem laureatem konkursu przedmiotowego z matematyki i finalistą konkursu z fizyki. W ciągu trzech lat zdobyłem wyróżnienie w konkursie „Kangur matematyczny”, tytuł „Kaona” w konkursie fizycznym lwiątko, wyróżnienie w konkursie matematycznym „Albus”, tytuł laureata powiatowego konkursu matematyczno-przyrodniczego „Liczba jest istotą rzeczy”. Pełnię również funkcję przewodniczącego Ogólnoszkolnej Rady Uczniowskiej.

Teraz wybieram się do liceum na profil matematyczno-fizyczny. W przyszłości chcę podjąć studia na politechnice lub uniwersytecie.