Daniel Konieczny

konieczny dmNazywam się Daniel Konieczny. Jestem uczniem klasy drugiej.  Nauka sprawia mi dużą przyjemność. Lubię poznawać nowe rzeczy. Jestem ciekawy świata. W szkole lubię wszystkie przedmioty, ale odkąd sięgam pamięcią, historia była moim ulubionym przedmiotem. Na początku drugiej klasy gimnazjum pani od historii zaproponowała mi udział w Ogólnopolskim Konkursie Tematycznym „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego od Cedyni do Orszy”. Po krótkim namyśle przystałem na tę propozycję i zacząłem studiować literaturę historyczną z okresu średniowiecza. Przygotowania trwały bardzo długo. Przechodziłem przez wiele etapów aż doszedłem do etapu wojewódzkiego i zostałem laureatem.

Interesuje się również sportem. Szczególnie lubię grać w piłkę nożną i biegać na dalekie dystanse. Mam kochającą rodzinę. W wolnych chwilach jeżdżę z rodzicami na wieś i pomagam ich w pracach polowych. Zawsze miło spędzam tam czas.