Jan Adamczyk

adamczykNazywam się Jan Adamczyk. Jestem uczniem Gimnazjum nr 3 w Tarnobrzegu. Interesuję się sportem oraz informatyką. Najchętniej gram w piłkę nożną i siatkówkę. Lubię także posłuchać muzyki oraz oglądać ciekawe filmy akcji czy fantasy. Uwielbiam matematykę, język angielski, chemię i geografię. Lubię, jak każdy nastolatek pograć sobie na komputerze, w szczególności w gry fabularne lub przygodowe. Moją ulubioną grą jest "Wiedźmin 2: Zabójcy królów". Z niecierpliwością czekam na trzecią część tej trylogii.

Reprezentuję szkołę w wielu konkursach. Ostatnio uzyskałem tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii. Poza tym zajmowałem wysokie miejsca w wielu innych konkursach.

Osiągnięcia:

• laureat (2 miejsce) w Powiatowym Konkursie Matematycznym "Liczba jest istotą rzeczy"
  • laureat Konkursu Matematycznego "Albus" w klasie I, II i III
  • laureat Konkursu z Języka Niemieckiego "Panda" w klasie II oraz III
  • 2 miejsce w Miejskim Turnieju Matematycznym "Sześciu na szóstkę" klasa III
  • 3 miejsce w Konkursie Krasomówczym "Słowo się rzekło" klasa III
  • 3 miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym dla klas II
  • 1 miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym "As pierwszych klas"
  • 1 miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Niemieckiego "Teste dich selbst" klasa III