Projekt 2013-2015

logo comenius 2013COMENIUS 2013 – 2015

Od września 2013 r. nasza szkoła realizuje czwarty już wielostronny projekt w ramach programu Comenius – Uczenie się przez całe życie. Projekt nosi tytuł „Youth Without Borders” / „Młodzież bez granic” i będzie realizowany w latach 2013 – 2015 wraz z dziesięcioma europejskimi szkołami z: Rumunii, Hiszpanii, Portugalii, Holandii, Danii, Węgier, Włoch, ŁotwySzwecji i Turcji.

Projekt zakłada wielopoziomową dwuletnią współpracę, utworzenie strony internetowej, przeprowadzanie zaplanowanych działań projektowych oraz spotkania szkół partnerskich.

Nasze gimnazjum uczestniczyć będzie w spotkaniach w Rumunii, Hiszpanii, Szwecji, Danii i Włoszech. Spotkanie w naszej szkole odbędzie się w marcu 2015r. Koordynatorem projektu w naszej szkole jest pani Jolanta Krakowiak.

Regulamin projektu Comenius

Deklaracja udziału