PROJEKT 2010-2012

PROJEKT 2010-2012                         „ENERGIA – SPOŁECZEŃSTWO – ŚRODOWISKO” W czerwcu 2010 otrzymaliśmy wiadomość, że nasza Agencja Narodowa zaakceptowała i przyjęła do realizacji nasz 3 projekt wielostronny w ramach programu Comenius. Razem z nami zgodę otrzymały jeszcze szkoły z Niemiec, Hiszpanii i Włoch. Trochę później, bo w październiku dołączyła do nas szkoła z Cypru, a tuż przed końcem 2010 roku szkoła z Grecji. Miło nam również poinformować, że 2 firmy PGE Rzeszów i Elektrownia Połaniec zgodziły się wesprzeć finansowo nasze działania zaplanowane w ramach projektu. Projekt „Energia – Społeczeństwo – Środowisko” ma własną stronę internetową:  http://new-twinspace.etwinning.net/web/p35866 . Projekt ma również swój profil na facebooku: nrg.sct.nvrnmnt@groups.facebook.com – strona dla nauczycieli  oraz facebook.com/en.co.en – profil dla uczniów.

„ENERGIA – SPOŁECZEŃSTWO – ŚRODOWISKO”

    W czerwcu 2010 otrzymaliśmy wiadomość, że nasza Agencja Narodowa zaakceptowała i przyjęła do realizacji nasz 3 projekt wielostronny w ramach programu Comenius. Razem z nami zgodę otrzymały jeszcze szkoły z Niemiec, Hiszpanii i Włoch. Trochę później, bo w październiku dołączyła do nas szkoła z Cypru, a tuż przed końcem 2010 roku szkoła z Grecji.

    Projekt „Energia – Społeczeństwo – Środowisko” ma własną stronę internetową: http://new-twinspace.etwinning.net/web/p35866. Projekt ma również swój profil na facebooku: nrg.sct.nvrnmnt@groups.facebook.com – strona dla nauczycieli oraz facebook.com/en.co.en – profil dla uczniów.

    Miło nam również poinformować, że dwie firmy: PGE Rzeszów i Elektrownia Połaniec zgodziły się wesprzeć finansowo nasze działania zaplanowane w ramach projektu. Dziękujemy za wsparcie.

logo_pge  logo_polaniec

Copyright © 2013 by Crow. All Rights Reserved.