"Kibic Doskonały"

kibic 01W ramach projektu ,,Kibic Doskonały" młodzież naszego gimnazjum uczestniczy w meczach, ucząc się kulturalnego kibicowania. 18 października odbył się mecz Polska - Austria o Puchar Europy kobiet w tenisie stołowym. Nasze tenisistki niestety przegrały 3:1 pomimo gorącego dopingu czterdziestoosobowej ekipy rodziców, nauczycieli i uczniów.

19 i 27 października kadeci koszykówki (Kamil Karliński i Wojciech Dzierzkowski) zagrzewani przez kolegów ze szkoły pokonali zawodników z Jarosławia i Krosna.

Nasi wychowankowie chętnie dopingują tenisistki stołowe oraz koszykarzy. Uczą się kulturalnego kibicowania, zasad i przepisów gry a przy tym doskonale się bawią. Czuwa nad nimi nauczyciel wychowania fizycznego pani Anna Szczepanik.

kibic 02   kibic 03

kibic 04