Drogi kandydacie do naszego gimnazjum !

Terminy rekrutacji do gimnazjów zgodnie z Zarządzeniem Podkarpackiego Kuratora Oświaty z dnia 10 lutego 2012r.

1. do 30 kwietnia 2012 r. Składanie podań przez uczniów klas szóstych szkół podstawowych, zamieszkałych poza obwodem gimnazjum.
2. do 1 czerwca 2012 r. Przeprowadzenie sprawdzianu uzdolnień kierunkowych dla kandydatów do oddziałów dwujęzycznych/ próby sprawności fizycznej dla kandydatów do szkół i klas sportowych.
3. do 3 lipca 2012 r. do godz. 14.00 Składanie oryginałów świadectw ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczeń o wynikach sprawdzianu oraz innych wymaganych dokumentów.
4. do 5 lipca 2012 r. do godz. 12.00 Ogłoszenie listy uczniów przyjętych do gimnazjum.

Terminy rekrutacji:

1. do 30 kwietnia 2014 r. - składanie podań przez uczniów klas szóstych szkół podstawowych.
  2. do 2 lipca 2014 r.  do godz. 14.00 - składanie oryginałów świadectw ukończenia szkoły  podstawowej i zaświadczeń o wynikach sprawdzianu oraz innych wymaganych dokumentów.
  3. do 4 lipca 2014 r.  do godz. 12.00 - ogłoszenie listy uczniów przyjętych do gimnazjum.

Poniżej podajemy dokumenty do pobrania dla kandydatów do naszego gimnazjum.

Zanim odwiedzisz nasz sekretariat możesz wypełnić odpowiednie formularze i z gotowymi dokumentami załatwić sprawę "od ręki".

Formularz kandydata do gimnazjum:

Karta zgłoszenia odległości od miejsca zamieszkania do szkoły:

Uwaga: Rodzice uczniów spoza obwodu szkoły zobowiązani są do złożenia wraz z formularzem podania do dyrektora gimnazjum o przyjecie ucznia do szkoły. Informację o rejonizacji znajdziesz tutaj.