„Kredą pisane” w nowej szacie

Gazetka „Kredą pisane” istnieje w naszej szkole już od wielu lat. W tym roku zespół redakcyjny podjął decyzję o fundamentalnym znaczeniu. Postanowił nadać pisemku nową, całkowicie internetową formę życia. Przeniósł je na ogólnopolską platformę Młodzieżowej Akcji Multimedialnej. Wydanemu niedawno numerowi daleko jeszcze do doskonałości, ale szkolni dziennikarze deklarują, że dołożą wszelkich starań, aby kolejne jego odsłony były coraz ciekawsze. Kamil Kozieja, nowy naczelny gazetki, zachęca tymczasem do lektury bieżącego wydania. Zwraca się również do wszystkich zainteresowanych pracą w redakcji – gimnazjalistów obdarzonych talentem pisarskim i publicystycznym, plastyków, grafików komputerowych i znawców fotografiki – o zasilenie jej szeregów. Spotkania redakcyjne odbywają się w każdy wtorek o godzinie 15:00 w sali nr 12.