Eko - debata

Uczniowie naszej szkoły: Wojciech Brzęczka i Michał Wiącek z klasy III „i” realizują ogólnopolski projekt w ramach XIX edycji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Podsumowaniem ich działań będzie debata na temat ekorozwoju w regionie, która odbędzie się 21 marca 2013 r. w sali nr 3 o godzinie 15. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w dyskusji. Miejmy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu dużej grupy osób  nasi  chłopcy odniosą sukces i będą uczestniczyć w obradach sejmu
dnia 1 czerwca 2013 r. Trzymajmy za nich kciuki.

ekodebata    Uczniowie naszej szkoły: Wojciech Brzęczka i Michał Wiącek z klasy III „i” realizują ogólnopolski projekt w ramach XIX edycji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Podsumowaniem ich działań będzie debata na temat ekorozwoju w regionie, która odbędzie się 21 marca 2013 r. w sali nr 3 o godzinie 1500. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w dyskusji. Miejmy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu dużej grupy osób  nasi  chłopcy odniosą sukces i będą uczestniczyć w obradach sejmu dnia 1 czerwca 2013 r. Trzymajmy za nich kciuki.