Święto Latawca

29.09. w sobotę nad Wisłą odbyło się Tarnobrzeskie Święto Latawca pod hasłem ,, od latawca do szybowca".
Uczniowie naszej szkoły występowali w kategorii  : własny latawiec płaski.

sw_latawca2_m.jpg    W sobotę  29 września nad Wisłą odbyło się Tarnobrzeskie Święto Latawca pod hasłem "od latawca do szybowca". Uczniowie naszej szkoły występowali w kategorii własny latawiec płaski.

Wszyscy świetnie się bawili. Mogliśmy podziwiać walkę samolotów oraz szybowiec, którym zwycięzca odbędzie lot. Było również wspólne ognisko, przy którym piekliśmy kiełbaski ufundowane przez organizatorów.

sw_latawca1_m.jpg   sw_latawca3_m.jpg
sw_latawca4_m.jpg   sw_latawca5_m.jpg