Pożegnanie uczniów klas trzecich

zak_kl3_03.jpg    Ani się obejrzeli, jak mięły trzy lata. Wciąż pamiętają wrzesień 2009 roku, pierwsze dni nauki w naszym gimnazjum, otrzęsiny … i wiele innych zdarzeń mających miejsce w kolejnych tygodniach i miesiącach. Wczoraj pięknym słowem scenicznym, muzyką i tańcem pożegnali się z nami. Tegoroczni absolwenci. Jak zapewniał Kuba z III „c” wszystkim będzie brakować kolegów, jeszcze bardziej koleżanek, ale także i nauczycieli. Obiecał w ich imieniu, że w nowych szkołach nadal będą pilnie pracować i z zapałem napiszą każdy sprawdzian, pracę klasową, nawet … niezapowiedzianą kartkówkę.

Ale dopiero po wakacjach. Tymczasem czeka ich proces rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych. Zaraz po jej zakończeniu – podobnie jak każdego roku o tej porze – wyruszą w dalsze lub bliższe podróże w poszukiwaniu letniej przygody.

Wszystkim uczniom, którzy zakończyli edukację w naszej szkole, życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku, a później sukcesów w nowych już szkołach.