W gościnie u Melpomeny

krakow_02.jpg    Klasy 1 „b”, 1 „d” i 2 „c” wraz z opiekunami gościły 13 czerwca w pięknym Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Architektura budynku i wystrój wnętrza wzbudziły  zachwyt. Przed rozpoczęciem spektaklu uczniowie mogli zwiedzić teatr i obejrzeć cenną, ręcznie malowaną przez Siemiradzkiego kurtynę. Komedia Moliera pt. „Chory z urojenia”, z Andrzejem Grabowskim w roli głównej, dostarczyła widzom wiele okazji do śmiechu. Dziękujemy Melpomenie za tak gościnne przyjęcie.

    Kolejnym punktem wycieczki był kopiec Kościuszki, gdzie młodzież zwiedziła Muzeum Figur Woskowych i skąd obejrzała panoramę miasta. Pamiątkowe fotografie z H. Sienkiewiczem, F. Chopinem czy J. Piłsudskim znajdą się  w naszych albumach. Nie mniej ciekawy okazał się kolejny punkt wycieczki: lekcja botaniki w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego i zjeżdżalnie Parku Wodnego (do wyboru przez uczestników).

    Kraków – jak zwykle – nie zawiódł. Wróciliśmy pełni wrażeń, zachwyceni teatrem i aktorami, zmęczeni wędrowaniem po uliczkach grodu Kraka. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Copyright © 2013 by Crow. All Rights Reserved.