Szalony Dzień Dziecka

1czerwca_16.jpg    Dzień Dziecka w naszej szkole był spotkaniem pełnym atrakcji dla uczniów. Rozpoczął się od prezentacji projektów edukacyjnych przygotowanych przez uczniów klas drugich. Pierwszaki miały okazję podziwiać prace swoich starszych kolegów oraz nabywać doświadczenie  w tworzeniu projektów.

Kolejnym punktem dnia była debata wyborcza. W tym roku rolę przewodniczącej pełniła uczennica klasy trzeciej, więc czas na wybór nowego szefa! ;) Kandydaci mieli okazję do zaprezentowania swojej osobowości i pomysłów na jeszcze lepsze funkcjonowanie Ogólnoszkolnej Rady Uczniowskiej. Największą atrakcją okazał się konkurs piosenki karaoke. Uczniowie wszystkich klas mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych. Entuzjazm udzielił się całej widowni, która śpiewała, a nawet tańczyła wraz z wykonawcami. Wiadomości uczniów na temat szkoły sprawdziliśmy w turnieju wiedzy o szkole. Zabawne pytania typu: „Pod którym numerem znajduje się sala informatyczna?” wprawiły niejednego ucznia w zakłopotanie.

Dzień pełen wrażeń zakończył mecz siatkówki rozegrany przez uczniów i pracowników szkoły żywo komentowany przez specjalną „Uczniowską Lożę Szyderców”. Turniej  zakończył się wynikiem 2 : 1 na korzyść nauczycieli. Uczniowie!!!  Jesteśmy lepsi ;p