STOP paleniu!

palacz    Rozstrzygnięto szkolny konkurs na ulotkę zatytułowany Dzień bez papierosa. Celem konkursu było zaangażowanie młodzieży szkolnej do działania na rzecz kampanii antynikotynowej. Członkowie samorządu uczniowskiego, pod czujnym okiem pani Jolanty Pożogi, wykonali tematyczną gazetkę ścienną, która zachęca do prowadzenia zdrowego trybu życia i przedstawia skutki palenia papierosów.

Do organizatorek konkursu, pań Grażyny Kotulskiej i Anety Wrońskiej-Jugo wpłynęła ogromna ilość ulotek reklamujących życie bez papierosów. Wygrała praca Przemysława Zagórskiego z klasy 3f. Drugie miejsca zajęły uczennice Marta Południak z klasy 3f i Joanna Skóra z 2f. Na trzecim miejscu uplasowały się Klaudia Zembrzycka i Patrycja Paszta z klasy 3b.

Wszystkim, którzy włączyli się do naszej akcji serdecznie dziękujemy. Zobacz galerię.