Andrzejkowe zabawy

andrzejki_03.jpg    Wydarzeniem najbardziej wyczekiwanym przez uczniów naszej szkoły jest dyskoteka. Marzenie to spełniło się w środę 23 listopada 2011 r. Oprócz oprawy muzycznej na uczestników zabawy czekały pyszności przygotowane przez uczniów. Nietuzinkową atrakcją były również astroporady prowadzone przez „profesjonalistów”. Choć na początku nikt nie mógł oderwać się od podpierania ścian, po jakimś czasie zaczęła się prawdziwa zabawa. W czasie przerwy odbyły się konkursy na najciekawsze przebranie i śpiew. Wygrali: Michalina Pieciuń i Sebastian Szewc z klasy 3e. Uczniowie zawiedzeni byli jedynie tym, że dyskoteka skończyła się tak szybko.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy dbali o to, żeby nikomu nie stało się nic złego. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do pana Łukasza Jugo, który zapewnił atrakcyjne efekty świetlne, dzięki którym andrzejkowa dyskoteka przybrała nowoczesny wymiar. Cieszymy się, że uczniowie przezwyciężyli skąpstwo i swoje przysłowiowe trzy grosze oddali na cele charytatywne.