Podziel się sercem, podziel się złotówką

Zebrane środki przekazano dyrekcji placówki podczas koncertu finałowego, który odbył się 16 listopada w Tarnobrzeskim Domu Kultury.

wystep_2011_1m.jpg    W tym roku uczniowie naszej szkoły po raz kolejny aktywnie wsparli akcję „Podziel się sercem, podziel się złotówką”. Przez ostatni tydzień prowadziliśmy zbiórkę środków czystości i kosmetyków na rzecz dzieci z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Tarnobrzegu oraz Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie w Tarnobrzegu.

wystep_2011_2m.jpg  wystep_2011_4m.jpg
wystep_2011_5m.jpg  wystep_2011_3m.jpg