Nasze gimnazjum Szkołą Promującą Zdrowie

promocjazdrowia_2011_1.jpg    Miło nam wszystkich poinformować, że 26 września 2011roku, nasza szkoła otrzymała Wojewódzki Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie. Uroczyste rozdanie certyfikatów odbyło się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie, a uczestniczyli w tej imprezie: dyrektor szkoły Bogusława Jasińska, koordynator szkolny ds. promocji zdrowia Grażyna Dziergowska, przewodniczący Rady Rodziców Piotr Czepiel oraz uczennice Katarzyna Zych z klasy 3c i Karolina Furman z klasy 3b. Certyfikaty wręczały z ramienia Podkarpackiego Kuratora Oświaty panie: Wojewódzki Koordynator SzPZ Mariola Kiełboń oraz Rejonowy Koordynator SzPZ dr Barbara Wolny.

Po kilkuletnim stażu kandydackim i zaangażowaniu całej społeczności szkolnej, uzyskaliśmy między innymi następujące efekty pracy:

• potrafimy zadbać o zdrowie własne i innych,
  • wiemy, jak aktywnie spędzać wolny czas,
  • mamy dobre warunki pracy i nauki oraz przyjazną atmosferę,
  • integrujemy się ze środowiskiem lokalnym.
  • promocjazdrowia_2011_2.jpg  promocjazdrowia_2011_4.jpg
    promocjazdrowia_2011_3.jpg  impromocjazdrowia_2011_5.jpg