„Sprzątanie Świata – Polska” (16 – 18 września)

„Sprzątanie Świata – Polska” – (16 – 18 września 2011 r.)
Od 1994 roku w każdy trzeci weekend września sprzątamy świat . Wyruszamy do lasów, na pobocza dróg, do parków aby odbyć wspólną lekcję  ekologii.
Do Polski ideę „sprzątania świata” z Australii sprowadziła pani Mira Stanisławska-Meysztowicz. Hasło tegorocznej akcji: „Lasy to życie – chrońmy je”.
W tym roku w akcji wzięły udział klasy: 1a, 1c, 1f, 1g, 2a, 2b, 3a, 3b, 3c, 3d, 3e, 3f, 3h wraz z nauczycielami. Od pracowników Wydziału Spraw Komunalnych i Środowiska UM otrzymaliśmy worki i rękawice foliowe oraz harmonogram punktów gromadzenia odpadów. Niektórzy uczniowie sprzątali okolice szkoły, inni – cmentarz wojskowy, na którym spoczywa  patron naszej szkoły, a jeszcze inni -  parki i okoliczne lasy.
Dziękujemy wszystkim za włączenie się do tej akcji.

sprzatanie_08.jpg    Od 1994 roku w każdy trzeci weekend września sprzątamy świat. Wyruszamy do lasów, na pobocza dróg, do parków aby odbyć wspólną lekcję  ekologii. Do Polski ideę „sprzątania świata” z Australii sprowadziła pani Mira Stanisławska-Meysztowicz. Hasło tegorocznej akcji: „Lasy to życie – chrońmy je”.

    W tym roku w akcji wzięły udział klasy: 1a, 1c, 1f, 1g, 2a, 2b, 3a, 3b, 3c, 3d, 3e, 3f oraz 3h wraz z nauczycielami. Od pracowników Wydziału Spraw Komunalnych i Środowiska UM otrzymaliśmy worki i rękawice foliowe oraz harmonogram punktów gromadzenia odpadów. Niektórzy uczniowie sprzątali okolice szkoły, inni – cmentarz wojskowy, na którym spoczywa  patron naszej szkoły, a jeszcze inni -  parki i okoliczne lasy.

Dziękujemy wszystkim za włączenie się do tej akcji.

Copyright © 2013 by Crow. All Rights Reserved.