Jubileusz 40-lecia szkoły

jubileusz_40-lecia    1 września nasza szkoła obchodziła jubileusz czterdziestolecia istnienia.

Po spotkaniu w szkole młodzież i nauczyciele udali się do kościoła oo. Dominikanów, gdzie uczestniczyli w mszy św. celebrowanej przez księdza biskupa Krzysztofa Nitkiewicza.

Po mszy  św. zaproszeni goście, nauczyciele oraz reprezentacja młodzieży udali się do TDK-u, gdzie nasi uczniowie zaprezentowali bardzo bogaty program artystyczny. Pokazali się z jak najlepszej strony, ujawniając wiele niezwykłych talentów wzbudzając zachwyt widowni.

Następnie goście udali się do szkoły, gdzie obejrzeli odnowione sale, zapoznali się z dorobkiem szkoły potwierdzonym udostępnionymi dla gości kronikami. Złożyli również okolicznościowe wpisy do księgi pamiatkowej.

Zobacz gazetkę wydaną z okazji jubileuszu.