Pożegnanie klas trzecich

Pożegnanie klas trzecich.
No i pożegnaliśmy naszych absolwentów. Podczas pożegnalnego apelu wręczone zostały na-grody, dyplomy i upominki za naukę, udział w konkursach oraz działalność pozalekcyjną, Podziękowano i wyróżniono także rodziców, którzy przez ostatnie trzy lata pomagali dyrekcji oraz nauczycielom w pracy. Rozrywkową część uroczystości przygotowali uczniowie klas 3 „a” i 3 „g” pod opieką p. Agnieszki Piątkowskiej oraz p. Moniki Czechury.
Wszystkim naszym absolwentom życzymy powodzenia w kontynuacji nauki.

klasy_3    No i pożegnaliśmy naszych absolwentów. Podczas pożegnalnego apelu wręczone zostały na-grody, dyplomy i upominki za naukę, udział w konkursach oraz działalność pozalekcyjną. Podziękowano i wyróżniono także rodziców, którzy przez ostatnie trzy lata pomagali dyrekcji oraz nauczycielom w pracy. Rozrywkową część uroczystości przygotowali uczniowie klas 3 „a” i 3 „g” pod opieką p. Agnieszki Piątkowskiej oraz p. Moniki Czechury. Wszystkim naszym absolwentom życzymy powodzenia w kontynuacji nauki.