Uczcili rocznicę zakończenia wojny

Dokładnie 66 lat temu, 1945 roku, zakończyła się w Europie druga wojna światowa. W niedzielę 8 maja członkowie Związku Żołnierzy Wojska Polskiego Koło nr 13 im. porucznika Józefa Sarny, a także Związku Kombatantów, przypomnieli tarnobrzeskiej młodzieży historię Polski.
Z okazji 66 rocznicy zakończenia II wojny światowej w Europie, na tarnobrzeskim cmentarzu wojennym, Norbert Mastalerz, Prezydent Miasta, kombatanci oraz uczniowie Gimnazjum nr 3 im. porucznika Sarny, złożyli kwiaty przed tablicą i zapalili znicze na mogile porucznika Sarny.

8-maja    Dokładnie 66 lat temu, 1945 roku, zakończyła się w Europie druga wojna światowa. W niedzielę 8 maja członkowie Związku Żołnierzy Wojska Polskiego Koło nr 13 im. porucznika Józefa Sarny, a także Związku Kombatantów, przypomnieli tarnobrzeskiej młodzieży historię Polski.

Z okazji 66 rocznicy zakończenia II wojny światowej w Europie, na tarnobrzeskim cmentarzu wojennym, Norbert Mastalerz, Prezydent Miasta, kombatanci oraz uczniowie Gimnazjum nr 3 im. porucznika Sarny, złożyli kwiaty przed tablicą i zapalili znicze na mogile porucznika Sarny.