Niedziela dla Miry

Niedziela dla Miry
17 kwietnia nasza szkoła wzięła udział w akcji charytatywnej „Niedziela Palmowa dla Bliźniego”
Uczennice: Katarzyna Lis, Aleksandra Kordyka, Katarzyna Czepiel, Aleksandra Śledziona z opiekunkami: p. Elżbietą Kłodą i p. Małgorzatą Czepiel obsługiwały stoisko a akcesoriami świątecznymi.
Przepiękne stroiki, kolorowe pisanki, pyszne wypieki, wielkanocne baranki, a artystycznie wykonane witraże i obrazy przyciągały oczy oraz zachęcały do kupna zarówno młodych jak i starszych.
Akcja trwała cały dzień, a zebrane fundusze zostaną przeznaczone na leczenie czternastoletniej dziewczynki, Miry Szypuły.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji tego kiermaszu.
niedziela-dla-miry    17 kwietnia nasza szkoła wzięła udział w akcji charytatywnej „Niedziela Palmowa dla Bliźniego”. Uczennice: Katarzyna Lis, Aleksandra Kordyka, Katarzyna Czepiel, Aleksandra Śledziona z opiekunkami: p. Elżbietą Kłodą i p. Małgorzatą Czepiel obsługiwały stoisko z akcesoriami świątecznymi. Przepiękne stroiki, kolorowe pisanki, pyszne wypieki, wielkanocne baranki, artystycznie wykonane witraże i obrazy przyciągały oczy oraz zachęcały do kupna zarówno młodych jak i starszych. Akcja trwała cały dzień, a zebrane fundusze zostaną przeznaczone na leczenie czternastoletniej dziewczynki, Miry Szypuły. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji tego kiermaszu.

Copyright © 2013 by Crow. All Rights Reserved.