Zbiórka żywności

W dniach 8 – 9 kwietnia uczestniczyliśmy w zbiórce żywności, nad którą patronat sprawuje Tarnobrzeski Bank Żywności. Nasi wolontariusze gromadzili żywność                               w Delikatesach Centrum przy ul. Słomki (8 kwietnia) i przy ul. Dekutowskiego (9 kwietnia). Tym razem serce otwarte na potrzeby drugiego człowieka okazali uczniowie z czterech klas pierwszych i drugich.
Z klasy 1 „b”:
Łukasz Dzierzkowski,
Dawid Koryga,
Wiktoria Buczek.

zbiorka_zywnosci    W dniach 8 – 9 kwietnia uczestniczyliśmy w zbiórce żywności, nad którą patronat sprawuje Tarnobrzeski Bank Żywności. Nasi wolontariusze gromadzili żywność w Delikatesach Centrum przy ul. Słomki (8 kwietnia) i przy ul. Dekutowskiego (9 kwietnia). Tym razem serce otwarte na potrzeby drugiego człowieka okazali uczniowie z czterech klas pierwszych i drugich.

Z klasy 1 „b”: Anna Szary.
Z klasy 1 „c”: Kamila Bachowska, Łukasz Baran, Szymon Bembenek,Tomasz Bembenek, Miłosz Borzęcki, Filip Cygan, Diana Dąbek, Jakub Dziadura, Karol Gębalski, Anna Gołąbek, Patrycja Kruk, Robert Kubik, Adrian Kućmirski, Damian Lewandowski, Maciej Lewiński, Jakub Lis, Agnieszka Mróz, Przemysław Naja, Joanna Rękas, Jan Rusinek, Aleksander Sądel, Roksana Skolarczyk, Martyna Tobiszewska.
Z klasy 2 „a”: Michał Zając, Karol Kalina, Katarzyna Nowaczek, Sylwia Grabka, Przemysław Szczur, Krzysztof Makurat.
Z klasy 2 „g”: Marta Myszka, Witold Myszka, Angelika Kaźmierczak, Paweł Szczepański, Anna Stypa, Aleksandra Gawrońska, Kamila Sztylko, Michał Łuciów, Katarzyna Maj, Magdalena Cena, Łukasz Dzierzkowski, Dawid Koryga, Wiktoria Buczek.