Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

1wrzesnia 09    W poniedziałek 1 września na sali gimnastycznej naszego gimnazjum odbył się uroczysty apel z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2014/2015. Po obejrzeniu części artystycznej przygotowanej przez uczniów klasy 2 b  odbyły się pierwsze spotkania z nauczycielami i wychowawcami klas.
Tego samego dnia nasza młodzież swoimi występami uświetniła miejskie uroczystości upamiętniające 75 rocznicę wybuchu II wojny światowej odbywające się na Cmentarzu Wojennym w Tarnobrzegu.

Naszą szkołę reprezentowali: pani dyrektor Bogusława Jasińska, opiekunowie i członkowie Ogólnoszkolnej Rady Uczniowskiej, poczet sztandarowy oraz uczniowie występujący w montażu słowno - muzycznym przygotowanym przez panią Agnieszkę Szczytyńską i pana Leopolda Miłkowskiego.

Uroczystości w szkole

Uroczystości na cmentarzu wojskowym