Wyjazd młodzieży do Grecji z programu Comenius

grecja_14.jpg    W dniach 15-21 stycznia uczniowie klas trzecich naszego gimnazjum: Iga Prokop (3e), Wanda Szmuc (3f), Witold Myszka i Radosław Wątroba (3g) uczestniczyli w spotkaniu realizowanego przez naszą szkołę projektu Comenius "Energia - Społeczeństwo - Środowisko" w mieście Liwadia, w regionie Beocja w Grecji. Uczniowie brali udział w zajęciach programowych, konkursie piosenek o energii, przedstawili prezentację "Zmiany klimatyczne w Polsce" oraz zagrali w przedstawieniu "Eco drama - What have I done?" przygotowanym przez greckich nauczycieli i pracowników miejscowego domu kultury. Oprócz pracy był też czas na przyjemności - zwiedzanie Aten (Akropol, Muzeum Akropolu, Agora, Plaka, wzgórze Likavitos, Muzeum Archeologiczne), Delf  i dwóch pięknych miejscowości: nadmorskiej Itea i górskiej Arachowa. Czas spędzony w Grecji i spotkanie z rówieśnikami ze szkół partnerskich z Cypru, Niemiec, Hiszpanii i Włoch na pewno będzie niezapomniany. Zapraszamy do fotogalerii.