Nasi w Hiszpanii

comenius_hiszpania
Nasi w Hiszpanii
W dniach 13-19 marca uczniowie z klasy 2 „f” (Sylwia Dąbek, Martyna Kusak oraz Michał Gołąb) wraz z nauczycielami naszego Gimnazjum gościli w słonecznej Hiszpanii. Celem podróży były wspaniałe miasta Andaluzji: Malaga, Granada i Sewilla, gdzie gościli w Liceum im. M. Cervantesa- szkole partnerskiej programu Comenius „Energia- Społeczeństwo- Środowisko”. Gospodarze wypełnili czas zadaniami związanymi z projektem oraz starali się pokazać bogactwo kultury i architektury hiszpańskiej. Zwiedzono Katedrę, Alkazar i Stare Miasto w Sewilli oraz wspomniane nowoczesne muzeum nauki w Granadzie. Hiszpania pożegnała naszą delegację wspaniałą pogodą, a przyjaźnie, które się zawiązały, na pewno przetrwają próbę czasu.
Michał Gołąb Wyjazd do Hiszpanii był świetnym przeżyciem i zdecydowanie sprostał moim oczekiwaniom. Poznałem ciekawych ludzi oraz kulturę i sposób życia w państwie, w którym dotychczas nie byłem. Urzekła mnie tamtejsza architektura, a także egzotyczna roślinność. W tym pięknym kraju miałem również okazję zwiedzić kilka wspaniałych i niezwykle interesujących miejsc. Hiszpania to bardzo piękne państwo i chciałbym kiedyś tam jeszcze wrócić.
Sylwia Dąbek Cały tydzień w Sewilli był niesamowity. Dowiedziałam się bardzo dużo o kulturze, tamtejszych przysmakach. Ludzie byli niezmiernie mili i gościnni. Pogoda również była wręcz nie do opisania. Zapamiętam ten wyjazd na całe życie.
Martyna Kusak Wyjazd do Hiszpanii uważam za udany. Bardzo mile spędziłam czas w gronie nowo poznanych przyjaciół. Zachwyciła mnie tamtejsza kultura i przepiękne krajobrazy. Ludzie byli bardzo mili i otwarci, dlatego dobrze czułam się w ich towarzystwie. Przepiękna Hiszpania na zawsze pozostanie w mojej pamięci.

W dniach 13-19 marca uczniowie z klasy 2„f” (Sylwia Dąbek, Martyna Kusak oraz Michał Gołąb) wraz z nauczycielami naszego Gimnazjum gościli w słonecznej Hiszpanii. Celem podróży były wspaniałe miasta Andaluzji: Malaga, Granada i Sewilla, gdzie gościli w Liceum im. M. Cervantesa - szkole partnerskiej programu Comenius „Energia-Społeczeństwo-Środowisko”. Gospodarze wypełnili czas zadaniami związanymi z projektem oraz starali się pokazać bogactwo kultury i architektury hiszpańskiej. Zwiedzono Katedrę, Alkazar i Stare Miasto w Sewilli oraz wspomniane nowoczesne muzeum nauki w Granadzie. Hiszpania pożegnała naszą delegację wspaniałą pogodą, a przyjaźnie, które się zawiązały, na pewno przetrwają próbę czasu.

Michał Gołąb

Sylwia Dąbek