Wizyta gości z Hiszpanii i Rumunii w ramach programu Comenius

 

comenius 23    W dniach 10-14 marca gościliśmy uczniów i nauczycieli z Hiszpanii i Rumunii w ramach trójstronnego spotkania projektu Comenius "Młodzież bez granic". Nasi goście zwiedzili Tarnobrzeg, Sandomierz, Warszawę i Kraków. Byli również z wizytą u prezydenta miasta Tarnobrzeg. Ponadto obejrzeli naszą szkołę, wzięli udział w zajęciach projektowych, poznali polski system szkolny, a także przeprowadzili symulację debaty na temat "Wady i zalety prawa do głosowania dla 16-latków". Aktywnie wspomagali nas w organizacji dnia otwartego prezentując tańce i gry oraz wciągając do zabawy odwiedzających nas uczniów klas szóstych. 

    W ramach projektu delegacje naszej szkoły były już w Rumunii, Hiszpanii, Szwecji i Danii. Przed nami ostatnie spotkanie projektowe, które odbędzie się w kwietniu we Włoszech. Projekty Comenius to szansa to pogłębienie wiedzy, doskonalenie znajomości języków obcych, poznawanie nowych krajów oraz przede wszystkim możliwość znalezienia przyjaciół i spędzenia wspólnych chwil w międzynarodowym gronie.

Copyright © 2013 by Crow. All Rights Reserved.