Nowa przewodnicząca

Nowa przewodnicząca.
przewodn_ORUPod koniec roku szkolnego uczniowie naszego Gimnazjum wybrali nową przewodniczącą Ogólnoszkolnej Rady Uczniowskiej. W dwuetapowym głosowaniu największym zaufaniem obdarzona została uczennica klasy II „h” Dominika Pieran. Uroczyste przekazanie „władzy” miało miejsce podczas zakończenia roku szkolnego klas trzecich. Dominika złożyła ślubowanie na ręce pani Dyrektor przed szkolnym sztandarem. Dotychczasowa przewodnicząca, Joanna Płaza otrzymała pamiątkowego pluszaka i gromkie brawa.
Po raz ostatni również w poczcie sztandarowym stanęły Kamila Łazanowska i Michalina Sro-ka , którym serdecznie dziękujemy za pełnienie tej funkcji.

przewodn_ORU    Pod koniec roku szkolnego uczniowie naszego Gimnazjum wybrali nową przewodniczącą Ogólnoszkolnej Rady Uczniowskiej. W dwuetapowym głosowaniu największym zaufaniem obdarzona została uczennica klasy II „h” Dominika Pieran. Uroczyste przekazanie „władzy” miało miejsce podczas zakończenia roku szkolnego klas trzecich. Dominika złożyła ślubowanie na ręce pani Dyrektor przed szkolnym sztandarem.

Dotychczasowa przewodnicząca, Joanna Płaza otrzymała pamiątkowego pluszaka i gromkie brawa. Po raz ostatni również w poczcie sztandarowym stanęły Kamila Łazanowska i Michalina Sroka, którym serdecznie dziękujemy za pełnienie tej funkcji.