I Tarnobrzeski Spacer Badawczy


logo 1tsb 2015    Serdecznie zapraszamy do udziału w I Tarnobrzeskim Spacerze Badawczym „Miejsca młodych – jakiej przestrzeni publicznej potrzebuje młodzież?” organizowanym przez uczennice naszej szkoły Agnieszkę Dzierzkowską i Paulinę Marczak w ramach projektu Kancelarii RP i Centrum Edukacji Obywatelskiej „XXI Sejm Dzieci i Młodzieży”. Zachęcamy uczniów, znajomych, nieznajomych, przechodniów, przybyłych gości, sąsiadów, przyjaciół do promocji naszego miasta. 

    Chcemy dowiedzieć się, jakiej przestrzeni potrzebuje młodzież Tarnobrzega i jakich zmian oczekują mieszkańcy od badanego przez nas obszaru. A najbardziej chcemy, aby nasza młodzież mogła miło i efektywnie spędzać wolny czas w naszym mieście. 27 marca 2015 r. gromadzimy się przed pomnikiem Bartosza Głowackiego o godzinie 14.00 i spacerujemy ulicą Sandomierską do parku Zamku Tarnowskich.

Copyright © 2013 by Crow. All Rights Reserved.