Koncert dla rodziców


"Człowiek nie jest wielki przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma,
lecz czym dzieli się z innymi ... " (Jan Paweł II)

    19 czerwca odbyło się doroczne spotkanie Rodziców z Dyrektorem Gimnazjum nr 3. Uświetnił je popis talentów naszych uczniów. Na program złożyły się teksty kabaretowe, fragmenty utworów dramatycznych, wiersze, tańce i piosenki. Jak wiele zawdzięczamy swoim Rodzicom i jak niewymierna jest ich miłość, wie każdy z nas. Bezcenne jest również ich wsparcie w realizacji programu szkolnego, bowiem dzięki ich pomocy udaje się go wzbogacić m.in. o wycieczki, wyjazdy, dyskoteki, zawody sportowe.

Są oni nie tylko sponsorami tych atrakcyjnych zajęć, służą również radą i pomocą w ważnych dla naszej szkoły momentach. Dziękujemy z całego serca!

    Program przygotowali: pani Maria Bryk, pani Patrycja Młodawska (taniec), pan Leopold Miłkowski (muzyka), zaś o scenografię zadbała pani Elżbieta Kłoda. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów występu.

Copyright © 2013 by Crow. All Rights Reserved.