Debata kandydatek na przewodniczące ORU

debata1_mKarolina Goliszek i Aleksandra Pyszczek to dwie kandydatki na przewodniczącą Ogólnoszkolnej Rady Uczniowskiej na rok szkolny 2013/2014. W związku ze zbliżającymi się wyborami w dniu 7 maja 2013 r. zorganizowana została debata, podczas której kandydatki prezentowały swoje plany na przyszłość i odpowiadały na pytania zarówno ekspertów, jak i publiczności.

Swoją obecnością zaszczyciły nas: pani Monika Czechura – wicedyrektor naszej szkoły, pani Mariola Rurarz, pani Iwona Kopecka oraz panie Aneta Wrońska-Jugo i Mariola Świąder – opiekunki ORU. Uczennice Iwona Łubiarz i Katarzyna Pająk z klasy 1 „g” rewelacyjnie poprowadziły debatę, wcielając się w role moderatorek. Dziękujemy wszystkim za przybycie i aktywny udział w debacie. Szczególne słowa podziękowania kierujemy w stronę uczniów, którzy aktywnie uczestniczyli w przygotowaniach do debaty.

debata2_m debata3_m
debata4_m debata5_m