Warsztaty gitarowe dla uczniów

plakat_w_git_m    Dzięki gościnności o. Jacka Dębskiego przy Klasztorze oo. Dominikanów odbyły się warsztaty gitarowe, które poprowadził nauczyciel naszej szkoły pan Leopold Miłkowski. Warsztaty te przeznaczone były nie tylko dla wtajemniczonych, ale również dla zupełnych żółtodziobów stawiających pierwsze kroki w gitarowej przygodzie. Podczas zajęć najbardziej zawiłe tajniki gry zostały przedstawione w sposób łatwy, zrozumiały i ciekawy.

Legato, tapping, slide, bending, palm mute, sweeping, tremolo, vibrato przestały tylko być a stały się choćby dziwnym brzmieniem. Grupowe zajęcia w kameralnym gronie ostro nakręciły młodzież do pracy z podstawowymi technikami gry gitarowej oraz pozwoliły nieźle się jej bawić.

w_git1   w_git2
w_git3   w_git4