Dyskoteka charytatywna

d_char_03.jpg    Uczniowie naszej szkoły lubią pomagać innym. Świadczy o tym ich aktywny udział w dyskotece charytatywnej zorganizowanej przez Ogólnoszkolną Radę Uczniowską 29 listopada 2012 r. Na uczestników zabawy czekało wiele atrakcji. Opiekunka Szkolnego Koła PCK pani Grażyna Kotulska wraz z uczniami prowadzili konkurs wiedzy, w ramach którego uczniowie wygrywali fanty bądź certyfikaty na dzień bez pytania.

Członkowie samorządu dbali o dobre samopoczucie uczestników zabawy. Wróżki stawiały kabałę, a jasnowidz potrzebował jedynie malej kuli, żeby przepowiedzieć świetlaną przyszłość naszym uczniom. W sklepiku można było kupić przepyszne ciasta i ciasteczka, upieczone przez członków samorządu. Musimy wspomnieć także o wspaniałej oprawie muzycznej, którą przygotowali Aneta Wrońska-Jugo i Leopold Miłkowski.

 

Copyright © 2013 by Crow. All Rights Reserved.